Mac için WebEx Outlook Entegrasyonu (WBS31)

Document created by Cisco Localization Team on Dec 20, 2016Last modified by Cisco Localization Team on Feb 8, 2017
Version 2Show Document
 • View in full screen mode
 

Mac için WebEx Outlook Entegrasyonu

   

Mac için WebEx Outlook Entegrasyonu, WebEx toplantıları, Meeting Center sesli konferansları, WebEx Kişisel Toplantı Odası toplantıları, WebEx Kişisel Konferans toplantıları planlamanızın veya başlatmanızın ya da Microsoft Outlook kullanarak anlık toplantı başlatmak için Toplantıyı Şimdi Başlat'ın kullanışlı bir yolunu sunar. WebEx sitenizi kullanmanıza gerek kalmadan bu eylemleri gerçekleştirebilirsiniz.   

    

WebEx Outlook Entegrasyonu, WebEx Hızlı Erişim Araçları'nın bir parçasıdır. WebEx sitenizden WebEx Hızlı Erişim Araçları'nı indirebilirsiniz.

    

WebEx Hızlı Erişim Araçları yüklendikten sonra, WebEx entegrasyon seçenekleri Microsoft Outlook'ta görünerek hızla bir WebEx toplantısı planlamanızı sağlar.

        

Bir toplantı planlarken, Outlook adresi listenizin herhangi bir kısmını kullanarak katılımcı davet edebilirsiniz. Toplantı yalnızca sitenizdeki WebEx kullanıcılarıyla kısıtlı değilse, davetlilerin toplantıya katılmak için WebEx Outlook entegrasyonunu kullanmalarına ve WebEx hesabına ihtiyaçları olmaz.

                

Mac için WebEx Outlook Entegrasyonu Seçenekleri

   

WebEx Hızlı Erişim Araçları yüklendikten sonra, Microsoft Outlook penceresinde Cisco WebEx menüsü görünür. Outlook üzerinde Cisco WebEx menüsünde şu komutlar kullanılabilir:

        
 • Toplantıyı Şimdi Başlat: Anlık toplantı başlatır: Bu, önceden planlamak zorunda kalmadan istediğiniz zaman başlatabileceğiniz bir toplantıdır. Ayrıntılar için WebEx sitenizdeki Toplantıyı Şimdi Başlat Kullanıcı Kılavuzu'na bakın. WebEx Ayarları iletişim kutusunun Toplantıyı Şimdi Başlat Ayarları sekmesinde anlık toplantılar için seçenekleri belirtebilirsiniz. Hesabınız Kişisel Toplantı Odası toplantılarını kullanmak için etkinleştirilmişse Tüm anlık toplantılarım için Kişisel Toplantı Odasını kullan'ı ayarlayabilirsiniz. Toplantıyı Şimdi Başlat, Kişisel Toplantı Odası WebEx Toplantısını açacaktır.

   

 • WebEx Toplantısı Planla: Bir WebEx toplantısı planlamak için bunu seçin.

   

 • Kişisel Toplantı Odası Toplantısı Planla: Kişisel Toplantı Odanızda toplantı planlamak için bunu seçin.

   

 • Kişisel Konferans Toplantısı Planlama: Bir Kişisel Konferans toplantısı planlamak için bunu seçin.

   

 • WebEx ve TelePresence Toplantısı Planla: Bir WebEx ve TelePresence Toplantısı planlamak için bunu seçin. Bu seçenek, yalnızca WebEx ve TelePresence toplantıları için siteniz ve hesabınız etkinleştirilirse kullanılabilir.

   

 • Tercihler: WebEx Hızlı Erişim Araçları için Tercihler iletişim kutusunu açar.

   

 • Yardım: Mac için WebEx Outlook Entegrasyonu hakkında yardım araması yapabileceğiniz WebEx Yardım Merkezi web sitesini açar.

   

    
Mac üzerindeki WebEx menüsü, Cisco WebEx menü çubuğundaki komutları ve şu komutları içerir:
 • Numara ile Katıl: Planlanmış bir toplantıya toplantı numarası girerek katılmak için bu seçeneği kullanın.

   

 • Hakkında: Sürüm numarasını ve WebEx Outlook Entegrasyonu hakkındaki lisans ve patent bilgilerini görüntülemenizi sağlar.

   

 • Güncellemeleri Kontrol Et: Sistem yeni bir güncelleme olup olmadığını kontrol eder.

   

 • Sorun Raporu Gönder: Bir sorunu bildirmek için destek birimine gönderebileceğiniz bir e-posta iletisi hazırlar.

   

 

Attachments

  Outcomes