WebEx Web Uygulamasıyla Toplantıya Katılmaya Başlama

Document created by Cisco Localization Team on Jun 16, 2017Last modified by Cisco Localization Team on Jun 16, 2017
Version 3Show Document
  • View in full screen mode

Not


WebEx web uygulaması, talep üzerine sınırlı kullanım sürümündedir. Web uygulamasını sitenizde etkinleştirmek için Müşteri Başarısı Yöneticinizle (CSM) görüşüp, bir talep bileti gönderin. Bu sürüm yalnızca katılımcılar tarafından kullanılabilir. Toplantı sahiplerinin bu seçeneğe erişimi yoktur ve WebEx Meeting Center masaüstü uygulamasını kullanmaları gerekir.


WebEx web uygulamasıyla, bilgisayarınıza hiçbir şey yüklemeden (hiçbir eklenti yüklemeden) WebEx toplantılarına hızlı bir biçimde katılabilirsiniz.

Bir Toplantıya Katılma

Toplantıya katılmak için toplantı davetinizden WebEx Toplantısına katıl bağlantısını veya toplantı sahibinizin Kişisel Toplantı Odası bağlantısını seçin.

Toplantı Bilgileri sayfasında veya toplantı sahibinizin Kişisel Toplantı Odası sayfasında, Tarayıcı kullanarak katıl'ı seçin.

Sese Bağlanıp Videonuzu Başlatın

Toplantıya katılırken hem ses hem de videoyu kolayca bağlayabilirsiniz. seçeneğine gidin ve bağlantı kurmak için kullanmak istediğiniz yöntemi seçin:

  • Başkalarının sizi görmesini isterseniz web kameranızı başlatmak için Video Yok açılır listesinden Video Bağlantısı’nı seçin.

  • Sese bağlanmak için telefonunuzu mu yoksa bilgisayarınızı (bir kulaklıkla birlikte) mı kullanacağınızı seçin.WebEx web uygulaması kullanıcı arayüzü basittir. Ortada video, altında ise toplantı seçenekleri bulunur.
İpucu


İnsanların sizi duymasını istemiyorsanız kendinizi sessize almak için öğesini seçin.


Fikrinizi mi değiştirdiniz ve videoda olmak istemiyor musunuz? Toplantıda videonuzu durdurmak için öğesini seçin.

Toplantıda Başka Kimlerin Olduğunu Görme

Toplantıya başka kimlerin katıldığını görmek için Katılımcı panelini göstermek üzere öğesini seçin.

Toplantıdaki Diğer Kişilerle Sohbet Etme

Toplantıdaki herkesle sohbet etmek için öğesini seçin.

Bir katılımcıyla özel olarak sohbet etmek için Katılımcı panelinden katılımcı adının üzerine gelip adın yanındaki öğesini seçin.Masaüstü Uygulamasına Geçiş Yapma

Cisco WebEx web uygulaması içerik paylaşımını ve açıklama eklemeyi desteklemez. Bu özellikleri kullanmak için masaüstü uygulamasına geçmek üzere öğesini seçin.
Attachments

    Outcomes