Windows Installer (MSI) Kullanarak Meeting Center’ı Yükseltme

Document created by Cisco Localization Team on Jun 16, 2017
Version 1Show Document
  • View in full screen mode

Bilgisayarlarında yönetici ayrıcalıklarına sahip kullanıcılar, WebEx sitelerinin Meeting Center > Destek > İndirmeler sayfasından Meeting Center uygulaması için MSI dosyasını indirebilir.

WebEx sitesi, Meeting Center uygulamasının yeni sürümüyle güncellendiğinde kullanıcı bilgisayarında zaten yüklü olan paket, söz konusu kullanıcı WebEx sitesini kullanarak kullanıcının katıldığı bir sonraki toplantıda otomatik olarak güncellenmez. Bunun yerine tarayıcı eklentisi kullanılarak güncellenmiş uygulama sürümünü içeren ayrı bir paket yüklenir.

MSI ile yüklenen sürüm, Programlar ve Özellikler'in altında, Meeting Center uygulaması sürümü listelenmiş şekilde "Cisco WebEx Meeting Center" olarak listelenir. İkinci kurulum ise "Cisco WebEx Meetings" olarak görünür ve birden fazla siteden birden fazla uygulama sürümünü içerebileceğinden sürümü listelenmez.

Site Yöneticilerinin, WebEx sitenizin uygulama sürümü güncellendiği her defasında güncel MSI paketini yüklemeleri önerilir. Microsoft System Center Configuration Manager (önceki adıyla Systems Management Server) gibi bir uzaktan yönetim aracı kullanarak bu işlemi otomatik hale getirebilirsiniz.

 


 

Attachments

    Outcomes