Güvenlik Özellikleri

Document created by Cisco Localization Team on Jun 21, 2016Last modified by Cisco Localization Team on Jun 15, 2017
Version 2Show Document
  • View in full screen mode

Bir etkinlik planlarken veya yürütürken, aşağıdakilerden herhangi birini yaparak etkinliğinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz:

  • Parola gerektirme: Bir parola belirlerseniz, katılımcıların etkinliğe katılmak için bu parolayı sağlaması gerekir.

  • Etkinliği "listelenmemiş" yapma: Bir etkinlik planlarken, etkinliği listelenmemiş olarak belirtebilirsiniz. Listelenmemiş bir etkinlik Event Center web sitenizde Etkinlikler Listesi sayfasında görüntülenmez. Katılımcılar etkinliği ilişkin tam bilgiyi davet e-postası iletinizden edinir.

  • Katılanların kayıt kimliklerini sağlamalarını gerektirin. Listelenmiş ya da listelenmemiş bir etkinlik için, katılımcılardan etkinliğe katılmadan önce kaydolmalarını ve kayıt kimliklerini sağlamalarını isteyebilirsiniz. Bu seçeneği belirtirseniz, kayıt isteklerini onaylamanızın ardından her bir katılımcı benzersiz bir kayıt kimliği alır.

  • Etkinliğe erişimi kısıtlayın: Tüm katılımcılar etkinliğe katıldıktan sonra, etkinliğe erişimi kısıtlayarak daha fazla katılımcının etkinliğe katılmasını önleyebilirsiniz.

    Etkinliğin amacına bağlı olarak bir güvenlik düzeyi seçin. Örneğin, şirket pikniğinizi konuşmak için bir etkinlik planladıysanız etkinlik için yalnızca bir parola belirleyin. Ancak, hassas finansal veriler üzerine konuşacağınız bir etkinlik planladıysanız, etkinliği listelenmemiş yapmayı düşünebilirsiniz.
Attachments

    Outcomes