Vlastní zobrazení v zařízeních místností

Document created by Cisco Localization Team on Jul 28, 2016Last modified by Cisco Localization Team on Jun 7, 2017
Version 6844Show Document
  • View in full screen mode

Vaše vlastní zobrazení znázorňuje, co z vašeho zařízení místnosti vidí ostatní. Toto zobrazení můžete použít, když se chcete přesvědčit, že ostatní vidí to, co chcete. Vaše vlastní zobrazení se zobrazuje jako PiP (obraz v obraze) a lze jej přesunout na šest předem definovaných poloh na obrazovce.

Může se stát, že budete chtít v průběhu schůzky aktivovat vlastní zobrazení. Tímto způsobem se můžete přesvědčit, že jste na obrazovce stále vidět.

Pole vlastního zobrazení může v aktuální poloze zakrývat důležité části obrazu. Proto může dojít k tomu, že budete chtít pole přesunout. To můžete v závislosti na typu zařízení místnosti provést buď pomocí dotykové obrazovky, nebo dálkového ovládání.

Pomocí dotykové obrazovky

Pokud jste v nastavení kamery aktivovali vlastní zobrazení, zobrazí se nabídka, ve které můžete vybrat ze šesti předem definovaných poloh. Přetáhněte PiP nebo indikátor vlastního zobrazení do polohy, kde chcete, aby se zobrazoval.

Pomocí dálkového ovládání

Pokud jste aktivovali vlastní zobrazení v nastavení kamery výběrem ikony připnutí, zobrazí se na výchozí obrazovce ikona rozložení. Výběrem ikony rozložení otevřete nabídku, kde můžete vybrat ze šesti předem definovaných poloh. Ty odpovídají polohám na obrazovce, kde se zobrazí pole vlastního zobrazení. Přejděte na jednu z nich a klikněte na tlačítko OK.

Další informace o nastavení kamery zařízení místnosti naleznete v následujících článcích:
Attachments

    Outcomes