Resursele de mai jos vă vor ajuta să vă configurați pentru succes cu instrucțiuni specifice, informații și asistență premiată.

Academia Socio

Învățați și certificați cunoștințele despre eveniment la Socio Academy. Socio Academy ușurează să devii expert socio și maestru al meseriei tale. Vă recomandăm să începeți cu planul nostru de învățare socio-certificare pentru a vă asigura că beneficiați la maximum de platforma noastră. În medie, este nevoie de 3 ore pentru a finaliza. Aflați mai multe la http://academy.socio.events/.

Baze de cunoștințe

Baza noastră cuprinzătoare de cunoștințe conține o multitudine de instrucțiuni, sfaturi și cele mai bune practici pentru organizatorii de evenimente. Articolele clare, concise, cu imagini și link-uri către conținut asociat, vă ghidează prin configurarea fiecărui aspect al fiecărui produs și caracteristică în detaliu. Aflați mai multe la https://help.socio.events/.

Asistență

Pentru cel mai rapid răspuns, faceți clic pe bula de chat din colțul din dreapta jos al oricărei pagini din platforma socio pentru a discuta live cu un membru al echipei noastre de asistență. Așteptați-vă să obțineți un răspuns de la un om real în termen de 5 minute în timpul orelor noastre normale de asistență, care pot fi găsite aici. De asemenea, puteți contacta echipa noastră de asistență trimițându-ne un e-mail la support@socio.events. De obicei, răspundem la întrebările de asistență trimise prin e-mail în câteva ore.

În prezent, nu oferim asistență telefonică, așa că vă rugăm să utilizați asistența noastră prin chat sau e-mail.

Nu oferim asistență individuală participanților în acest moment. Dacă ești participant și te confrunți cu o problemă cu evenimentul tău, te rugăm să contactezi organizatorul evenimentului.

Rămâi în Know

Noutăți

Informații despre produse, caracteristici sau îmbunătățiri noi pot fi găsite pe pagina noastră Noutăți. Când vizitați pagina, puteți vedea o arhivă a tuturor lansărilor noastre care datează din 2018. De asemenea, vă puteți înscrie pentru a primi actualizări prin e-mail despre noile lansări. Pentru mai multe informații, consultați https://whatsnew.socio.events/.

Pagina de stare

Pagina Stare vă ține la curent cu întreținerea planificată și oferă o privire în direct asupra stării de sănătate a tuturor produselor noastre. Vă puteți abona la această pagină pentru a primi notificări prin e-mail. Aflați mai multe la https://status.socio.events/.

Chiar mai bine împreună

Socio face parte din Webexși există mai multe modalități diferite de a încorpora alte produse Webex în evenimentele sau comunitățile dumneavoastră socio .

Slido

Colaborăm cu Slido primul nostru furnizor de sondaje live și întrebări și răspunsuri. Slido a ajutat la implicarea a milioane de participanți la unele dintre cele mai mari și mai renumite conferințe din lume. Slido oferă funcții avansate, cum ar fi analize, mai multe camere și posibilitatea de a vă organiza sondajele în sesiuni.

Există mai multe modalități de a încorpora Slido în evenimentul socio sau în comunitate pentru a îmbunătăți comunicarea și a crește interacțiunea. Pentru mai multe informații, consultați https://help.socio.events/en/articles/3272367.

Vidcast

Vidcast este un instrument de mesagerie video care facilitează înregistrarea, editarea și partajarea videoclipurilor scurte, ajutând echipele distribuite să colaboreze mai eficient și să obțină timp înapoi în ziua lor. Vidcast este gratuit de utilizat - pur și simplu conectați-vă folosind acreditările Webex (sau înregistrați-vă pentru un cont gratuit) la app.vidcast.io.

Există o serie de locuri unde puteți încorpora Vidcasts în evenimentul socio sau în comunitate, permițându-vă să atrageți cu ușurință mesaje preînregistrate de la sponsori, prezentatori și vorbitori. Pentru mai multe informații, consultați http://help.socio.events/en/articles/5914367.

Webex

Webex oferă întâlniri și webinarii video și audio care includ chat, sondaje și Slidoo multitudine de aplicații pentru a vă îmbogăți interacțiunile pe dispozitive mobile, desktopuri, telefoane și sisteme de camere.

Există câteva modalități de a încorpora Webex cu Socio astăzi și așteptăm cu nerăbdare să ne integrăm și mai îndeaproape cu platforma flexibilă, incluzivă și sigură Webexîn viitor. Aflați mai multe la https://help.socio.events/en/articles/5564310.