Boty i inne aplikacje pozwalają zwiększyć produktywność poprzez rozszerzenie funkcjonalności Webex. Centrum aplikacji Cisco Webex zawiera katalog aplikacji opracowanych przez firmę Cisco i innych programistów, które są dostępne dla osób korzystających ze spotkań Webex i Webex.

Wiele botów opracowanych przez Cisco podąża za określonym wzorcem: te boty wysyłają dostosowane powiadomienia w odpowiedniej przestrzeni Webex, aby poinformować o czymś, co dzieje się w aplikacji innej firmy. Na przykład bot publikuje wiadomość informującą o przekazaniu pliku do folderu Box lub po dodaniu wiersza do arkusza Smartsheet.

Niektóre boty umożliwiają zapewnienie dodatkowych funkcji. Na przykład z Jira i Trello można użyć poleceń w przestrzeni Webex, aby bot pełne akcje dla Ciebie w witrynie innej firmy.

Masz problemy z konfiguracją tych przepływów pracy? Jeśli utkniesz lub napotkasz jakiekolwiek problemy z botem, skontaktuj się z pomocą techniczną dla dewelopera aplikacji, aby uzyskać pomoc.

Używamy Dropbox jako przykładu w tym zadaniu, aby zilustrować proces tworzenia przepływu pracy, aplikacje wymienione poniżej używają tego samego procesu. W przypadku innych aplikacji można znaleźć więcej informacji na temat Centrum aplikacji Cisco Webex App Hub.

1

Przejdź do Webex i utwórz miejsce z botem przy użyciu identyfikatora e-mail bota dla tego bota.

2

Wprowadź zarządzanie w przestrzeni i wyślij. Jeśli jesteś w przestrzeni z więcej niż tylko bot, @mention bota, wprowadź zarządzanie , a następniewysłać.

Bot odpowiada linkiem do witryny, w której można zarządzać przepływami pracy, więc śmiało i kliknij link.
3

Kliknij pozycję Wybierz przepływ pracy, aby dodać przepływ pracy Nowy plik przekazany.

4

Jeśli jest to twój pierwszy przepływ pracy dla aplikacji, musisz autoryzować aplikację innej firmy. Kliknij przycisk Dalej , kliknij przycisk Dodaj , a następnie zaloguj się do aplikacji innejfirmy, aby zakończyć autoryzację.

Jeśli jesteś już zalogowany w aplikacji, może nie zostać wyświetlony monit o zalogowanie się do aplikacji innej firmy.

5

Uruchom nowy przepływ pracy przekazany plik. Ten proces może się różnić w zależności od aplikacji, ale we wszystkich przypadkach można nadać nazwę przepływowi pracy, wybrać autoryzację (konto), której chcesz użyć, a następnie wybrać format tekstu powiadomienia. Inne pola są specyficzne dla bota.

6

(Opcjonalnie) Wyłącz domyślny komunikat powiadomienia o odbiorze, aby dostosować format powiadomień. Możesz wybrać preferowane atrybuty, aby tekst powiadomienia odpowiadał Twoim potrzebom.

7

Kliknij pozycję Gotowe po zakończeniu zmiany formatu, a następnie kliknij pozycję Zapisz po zakończeniu konfigurowania przepływu pracy.

Zarówno witryna internetowa, jak i Webex powiadamiają Cię o pomyślnym utworzeniu przepływu pracy, jednak niektóre aplikacje, takie jak Dropbox, mogą wystąpić z opóźnieniem w wysyłaniu powiadomień.

Oto lista niektórych aplikacji utworzonych przez firmę Cisco i możesz przejrzeć wszystkie aplikacje w centrum aplikacji Cisco Webex App Hub. Ten identyfikator poczty e-mail jest potrzebny do skonfigurowania przepływu pracy. Na przykład identyfikator e-mail Dropbox to Dropbox.bot@webex.bot.

Boty

Identyfikator poczty e-mail bota

Asana

Asana.bot@webex.bot

Obóz bazowy

Basecamp.bot@webex.bot

Bitbucket ( Bitbucket )

  • BitbucketCloud.bot@webex.bot

  • BitbucketServer.bot@webex.bot

Pole

Box.bot@webex.bot

Kodeks okrętu kodowego

Codeship.bot@webex.bot

Znak DocuSign

DocuSign.bot@webex.bot

Dropbox

Dropbox.bot@webex.bot

Eventbrite (eventbrite)

Eventbrite.bot@webex.bot

Excel Online

ExcelOnline.bot@webex.bot

GitHub ( GitHub )

  • GitHubCloud.bot@webex.bot

  • GitHubEnterprise.bot@webex.bot

Kalendarz Google

GoogleCalendar.bot@webex.bot

Google Drive

GoogleDrive.bot@webex.bot

Zadania Google

GoogleTasks.bot@webex.bot

Heroku ( Heroku )

Heroku.bot@webex.bot

Jenkins

Jenkins.bot@webex.bot

Jira

  • JiraCloud.bot@webex.bot

  • JiraServer.bot@webex.bot

Mailchimp (mailchimp)

Mailchimp.bot@webex.bot

Marketo ( Marketo )

Marketo.bot@webex.bot

Nowa relikwia

NewRelic.bot@webex.bot

OneDrive

OneDrive.bot@webex.bot

Usługa OneDrive dla Firm

OneDriveforBusiness.bot@webex.bot

Program OneNote

OneNote.bot@webex.bot

Alerty programu Outlook dla usługi Microsoft Office 365

OutlookAlerts.bot@webex.bot

PagerDuty

PagerDuty.bot@webex.bot

Kluczowy tracker

PivotalTracker.bot@webex.bot

RSS

RSS.bot@webex.bot

Alerty salesforce

SalesforceAlerts.bot@webex.bot

ServiceNow (ServiceNow)

ServiceNow.bot@webex.bot

SharePoint Online

SharePointOnline.bot@webex.bot

Arkusz smartsheet

Smartsheet.bot@webex.bot

pasek

Stripe.bot@webex.bot

SurveyMonkey (Klucz geodezyjny)

SurveyMonkey.bot@webex.bot

Todoist (todoist)

Todoist.bot@webex.bot

Trello

Trello.bot@webex.bot

Twitter

Twitter.bot@webex.bot

Głos użytkownika

UserVoice.bot@webex.bot

Azure DevOps

  • AzureDevOpsServices.bot@webex.bot

  • AzureDevOpsServer.bot@webex.bot

xMatters (Właz xMatters)

xMatters.bot@webex.bot

Zendesk

Zendesk.bot@webex.bot

Zoho CRM

ZohoCRM.bot@webex.bot

Poczta Zoho

ZohoMail.bot@webex.bot