Met bots en andere apps kunt u uw productiviteit verhogen door de functionaliteit van Webex uit tebreiden. De Cisco Webex App Hub bevat een catalogus met apps die zijn ontwikkeld door Cisco en ontwikkelaars van derden die beschikbaar zijn voor iedereen die Webex en Webex Meetings.

Veel bots die door Cisco zijn ontwikkeld, volgen een bepaald patroon: deze bots sturen u aangepaste meldingen in de overeenkomstige Webex-ruimte om u te vertellen over iets wat in een sitetoepassing van een derde partij gebeurt. De bot plaatst bijvoorbeeld een bericht om u te laten weten wanneer een bestand is geüpload naar een Box-map of wanneer een rij is toegevoegd aan een Smartsheet.

Sommige bots staan aanvullende functionaliteit toe. Zo kunt u bijvoorbeeld met Jira en Trello opdrachten in de Webex-ruimte gebruiken om de bot de acties voor u te laten voltooien op de site van derden.

Problemen met het instellen van deze workflows? Als u loopt vast of op problemen met een bot, neem dan contact op met app-ontwikkelaar ondersteuning voor hulp.

We gebruiken Dropbox als voorbeeld in deze taak om het proces van het maken van een workflow weer te geven. De onderstaande apps gebruiken dit proces. Voor andere apps kunt u meer informatie vinden over de Cisco Webex App Hub.

1

Ga naar Webex en maak een ruimte met de bot met behulp van het e-mail-id-bot voor die bot.

2

Voer Beheren in de ruimte in en verzend. Als u zich in een ruimte met meer dan alleen de bot, @mention de bot, beheren invoeren en vervolgensverzenden.

De bot reageert met een koppeling naar de website waar u uw workflows kunt beheren, dus ga door en klik op de koppeling.
3

Klik op Een workflow kiezen om de workflow Nieuw bestandgeüpload toe te voegen.

4

Als dit uw eerste workflow voor de app is, moet u de toepassing van derden autoreren. Klik op Volgende, klik op Toevoegen en meld u aan bij de toepassing van derden om deautorisatie te voltooien.

Als u al bent aangemeld bij de app, wordt u mogelijk niet gevraagd u aan te melden bij de toepassing van derden.

5

Start de workflow Nieuw bestand geüpload. Dit proces kan per app verschillen, maar in alle gevallen kunt u uw workflow een naam geven, selecteren welk autorisatieaccount u wilt gebruiken en vervolgens de notatie van de meldingstekst kiezen. Andere velden zijn bot-specifiek.

6

(Optioneel) Schakel het standaardmeldingsbericht ontvangen uit om de indeling van uw meldingen aan te passen. U kunt de prefereren kenmerken kiezen zodat de tekst met de melding aan uw behoeften voldoet.

7

Klik op Gereed wanneer u klaar bent met het wijzigen van de indeling en klik vervolgens op Opslaan wanneer u klaar bent met de configuratie van uw workflow.

Zowel de website als Webex informeren u over het succesvol maken van uw workflow. Sommige apps, zoals Dropbox, kunnen echter een vertraging ervaren bij het verzenden van uw meldingen.

Hier vindt u een lijst met enkele apps die door Cisco zijn gemaakt en kunt u alle apps in de Cisco Webex App Hubbekijken. U hebt deze e-mail-id nodig om een workflow in te stellen. De e-mail-id voor Dropbox is bijvoorbeeld Dropbox.bot@webex.bot.

Bots

Bot e-mail-id

Asana

Asana.bot@webex.bot

Basecamp

Basecamp.bot@webex.bot

Bitje

  • BitbucketCloud.bot@webex.bot

  • BitbucketServer.bot@webex.bot

Box

Box.bot@webex.bot

Codecodeer

Codeship.bot@webex.bot

DocuSign

DocuSign.bot@webex.bot

Dropbox

Dropbox.bot@webex.bot

Eventbrite

Eventbrite.bot@webex.bot

Excel Online

ExcelOnline.bot@webex.bot

GitHub

  • GitHubCloud.bot@webex.bot

  • GitHubEnterprise.bot@webex.bot

Google Agenda

GoogleCalendar.bot@webex.bot

Google Drive

GoogleDrive.bot@webex.bot

Google-taken

GoogleTasks.bot@webex.bot

Herensen

Heroku.bot@webex.bot

Jenkins

Jenkins.bot@webex.bot

Jira

  • JiraCloud.bot@webex.bot

  • JiraServer.bot@webex.bot

Mailchimp

Mailchimp.bot@webex.bot

Marketo

Marketo.bot@webex.bot

Nieuw nieuw(en) nieuw(en)

NewRelic.bot@webex.bot

OneDrive

OneDrive.bot@webex.bot

OneDrive voor bedrijven

OneDriveforBusiness.bot@webex.bot

Onenote

OneNote.bot@webex.bot

Outlook-waarschuwingen voor Microsoft Office 365

OutlookAlerts.bot@webex.bot

Pager -bijd van

PagerDuty.bot@webex.bot

Een moment per week

PivotalTracker.bot@webex.bot

RSS

RSS.bot@webex.bot

Salesforce-waarschuwingen

SalesforceAlerts.bot@webex.bot

ServiceNow

ServiceNow.bot@webex.bot

SharePoint Online

SharePointOnline.bot@webex.bot

Smartsheet

Smartsheet.bot@webex.bot

Streep

Stripe.bot@webex.bot

SurveyMonkey

SurveyMonkey.bot@webex.bot

Todoist

Todoist.bot@webex.bot

Trello

Trello.bot@webex.bot

Twitter

Twitter.bot@webex.bot

Uservoice

UserVoice.bot@webex.bot

Azure DevOps

  • AzureDevOpsServices.bot@webex.bot

  • AzureDevOpsServer.bot@webex.bot

xMaters

xMatters.bot@webex.bot

Zendesk

Zendesk.bot@webex.bot

Zoho CRM

ZohoCRM.bot@webex.bot

Zoho-mail

ZohoMail.bot@webex.bot