A botok és más alkalmazások lehetővé teszik a termelékenység növelését a Webex Appfunkcióinak kiterjesztésével. A Webex App Hub a Cisco és a harmadik fél fejlesztők által kifejlesztett alkalmazások katalógusát tartalmazza, amelyek bárki számára elérhetők a Webex App és a Webex Meetings használatával .

A Cisco által kifejlesztett botok közül sok egy bizonyos mintát követ: ezek a botok testreszabott értesítéseket küldenek Önnek a megfelelő Webex App-térben , hogy tájékoztassák Önt valamiről, ami egy harmadik fél webhelyalkalmazásában történik. A bot például egy üzenetet tesz közzé, amelyben tudatja Önnel, ha egy fájlt feltölt egy Doboz mappába, vagy ha egy sort hozzáad egy Smartsheethez.

Egyes botok lehetővé teszik, hogy további funkciókat biztosítsanak. Például a Jira és a Trello segítségével parancsokat használhat a Webex App térben, hogy a bot teljes műveleteket hajtson végre az Ön számára a harmadik fél webhelyén.

Problémái vannak a munkafolyamatok beállításával? Ha elakad, vagy bármilyen problémába ütközik egy bottal, kérjen segítséget az alkalmazásfejlesztő támogatásától .

A Dropboxot példaként használjuk ebben a feladatban, hogy bemutassuk a munkafolyamat létrehozásának folyamatát, az alább felsorolt alkalmazások ugyanezt a folyamatot használják. Más alkalmazások esetében további információkat találhat a Webex App Hubban.

1

Nyissa meg a Webex Alkalmazást, és hozzon létre egy helyet a bottal a bot e-mail azonosítójának használatával.

2

Írja be a kezelés kifejezést a térbe, és küldje el. Ha olyan helyen tartózkodik, ahol nem csak a bot van, @mention, és válassza ki a botot, majd írja be a kezelés és a küldés parancsot .

A bot egy linkkel válaszol a webhelyre, ahol kezelheti a munkafolyamatokat, ezért folytassa, és válassza ki a linket.
3

Válassza a Munkafolyamat kiválasztása lehetőséget az Új fájlfeltöltési munkafolyamat hozzáadásához.

4

Ha ez az alkalmazás első munkafolyamata, engedélyeznie kell a harmadik féltől származó alkalmazást. Válassza a Következő > Hozzáadáslehetőséget , majd jelentkezzen be a harmadik féltől származó alkalmazásba az engedélyezés befejezéséhez.

Ha már be van jelentkezve az alkalmazásba, előfordulhat, hogy a rendszer nem kéri, hogy jelentkezzen be a harmadik féltől származó alkalmazásba.

5

Indítsa el az Új fájlfeltöltés munkafolyamatot . Ez a folyamat alkalmazásonként változhat, de minden esetben elnevezheti a munkafolyamatot, kiválaszthatja, hogy melyik engedélyezést (fiókot) kívánja használni, majd kiválaszthatja az értesítési szöveg formátumát. Más mezők bot-specifikusak.

6

(Nem kötelező) Az értesítések formátumának testreszabásához tiltsa le az Alapértelmezett értesítés fogadása üzenetet . Kiválaszthatja a kívánt attribútumokat, hogy az értesítés szövege megfeleljen az Ön igényeinek.

7

Válassza a Kész lehetőséget , ha befejezte a formátum módosítását, majd mentse , ha végzett a munkafolyamat konfigurálásával.

Mind a webhely, mind a Webex alkalmazás értesíti Önt a munkafolyamat sikeres létrehozásáról, azonban egyes alkalmazások, például a Dropbox, késleltethetik az értesítések küldését.

Íme egy lista a Cisco által létrehozott alkalmazásokról, és áttekintheti az összes alkalmazást a Webex App Hubon. A munkafolyamat beállításához szüksége lesz erre az e-mail azonosítóra. A Dropbox e-mail azonosítója például Dropbox.bot@webex.bot.

Robotok

Bot e-mail azonosító

Aha!

Aha.bot@webex.bot

Asana

Asana.bot@webex.bot

Basecamp

Basecamp.bot@webex.bot

Bitbucket

  • Bitbucket felhő

  • Bitbucket kiszolgáló

  • BitbucketCloud.bot@webex.bot

  • BitbucketServer.bot@webex.bot

Bónusz

Bonusly.bot@webex.bot

Box

Box.bot@webex.bot

Kódhajózás

Codeship.bot@webex.bot

DocuSign

DocuSign.bot@webex.bot

Dropbox

Dropbox.bot@webex.bot

Eventbrite

Eventbrite.bot@webex.bot

Excel Online

ExcelOnline.bot@webex.bot

GitHub

  • GitHub-felhő

  • GitHub Enterprise

  • GitHubCloud.bot@webex.bot

  • GitHubEnterprise.bot@webex.bot

GitLab

GitLab.bot@webex.bot

Google

  • Naptár

  • Hajt

  • Feladatok

  • GoogleCalendar.bot@webex.bot

  • GoogleDrive.bot@webex.bot

  • GoogleTasks.bot@webex.bot

Heroku

Heroku.bot@webex.bot

Hubspot

HubSpotEFT@webex.bot

Jenkins

Jenkins.bot@webex.bot

Jira

  • Jira felhő

  • Jira kiszolgáló

  • JiraCloud.bot@webex.bot

  • JiraServer.bot@webex.bot

Mailchimp

Mailchimp.bot@webex.bot

Marketo

Marketo.bot@webex.bot

Új ereklye

NewRelic.bot@webex.bot

Fogalom

Notion.bot@webex.bot

OneDrive

OneDrive.bot@webex.bot

OneDrive Vállalati verzió

OneDriveforBusiness.bot@webex.bot

OneNote

OneNote.bot@webex.bot

Outlook-riasztások a Microsoft Office 365-höz

OutlookAlerts.bot@webex.bot

PagerDuty

PagerDuty.bot@webex.bot

Csőhúzó

Pipedrive.bot@webex.bot

Pivotális nyomkövető

PivotalTracker.bot@webex.bot

RSS

RSS.bot@webex.bot

Salesforce figyelmeztetések

SalesforceAlerts.bot@webex.bot

ServiceNow

ServiceNow.bot@webex.bot

SharePoint Online

SharePointOnline.bot@webex.bot

Intelligens lap

Smartsheet.bot@webex.bot

Csík

Stripe.bot@webex.bot

SurveyMonkey

SurveyMonkey.bot@webex.bot

Todoista

Todoist.bot@webex.bot

Trello

Trello.bot@webex.bot

Twitter

Twitter.bot@webex.bot

UserVoice

UserVoice.bot@webex.bot

Azure DevOps

  • Azure DevOps Services

  • Azure DevOps Server

  • AzureDevOpsServices.bot@webex.bot

  • AzureDevOpsServer.bot@webex.bot

Vízhűtő

Watercooler.bot@webex.bot

xMatters

xMatters.bot@webex.bot

Zendesk

Zendesk.bot@webex.bot

Zoho CRM

ZohoCRM.bot@webex.bot

Zoho Mail

ZohoMail.bot@webex.bot