A robotok és egyéb alkalmazások lehetővé teszik a termelékenység növelését aWebex alkalmazás. A Webex App Hub a Cisco és harmadik fél fejlesztői által fejlesztett alkalmazások katalógusát tartalmazza, amely bárki számára elérhető, aki használjaWebex alkalmazásés Webex találkozók.

A Cisco által kifejlesztett számos robot egy bizonyos mintát követ: ezek a robotok személyre szabott értesítéseket küldenek a megfelelőWebex alkalmazásegy harmadik féltől származó webhelyalkalmazásban történt eseményekről. Például a bot üzenetet küld, hogy tudassa Önnel, ha egy fájl feltöltésre kerül egy Box mappába, vagy ha egy sor hozzáadásra kerül egy Smartsheet laphoz.

Egyes robotok további funkciókat is lehetővé tesznek. Például a Jira és a Trello segítségével aWebex alkalmazása robot elvégezheti helyetted a műveleteket a harmadik fél webhelyén.

Problémái vannak a munkafolyamatok beállításával? Ha elakadsz, vagy problémákba ütközöl egy robottal kapcsolatban, kérj segítséget az alkalmazásfejlesztő ügyfélszolgálatától.

A Dropboxot használjuk példaként ebben a feladatban a munkafolyamat létrehozásának szemléltetésére, az alább felsorolt alkalmazások ugyanezt a folyamatot használják. Más alkalmazások esetében további információkat találhat a Webex App Hubról.

1

UgrásWebex alkalmazásés hozzon létre egy helyet a robottal a bot e-mail azonosítójának használatával.

2

Adja meg a következőt: manage a térben, és küldje el. Ha olyan helyen vagy, ahol nem csak a robot van, @mention and select the bot, then enter manage és küldés.

A bot a weboldalra mutató hivatkozással válaszol, ahol kezelheti a munkafolyamatait, tehát folytassa, és válassza ki a hivatkozást.
3

Válassza a Munkafolyamat kiválasztása lehetőséget az Új fájlba feltöltött munkafolyamat hozzáadásához.

4

Ha ez az első munkafolyamata az alkalmazáshoz, engedélyeznie kell a harmadik féltől származó alkalmazást. Válassza a Next (Tovább) > Add (Hozzáadás) lehetőséget, majd jelentkezzen be a külső alkalmazásba az engedélyezés befejezéséhez.

Ha már be vagy jelentkezve az alkalmazásba, előfordulhat, hogy nem kell bejelentkezned a harmadik féltől származó alkalmazásba.

5

Indítsa el az Új fájl feltöltése munkafolyamatot. Ez a folyamat alkalmazásonként változhat, de minden esetben megnevezheti a munkafolyamatot, kiválaszthatja a használni kívánt hitelesítést (fiókot), majd kiválaszthatja az értesítés szövegének formátumát. Más területek bot-specifikusak.

6

(Választható) Az értesítések formátumának testreszabásához tiltsa le az Alapértelmezett értesítések fogadása üzenetet. Kiválaszthatja azokat az attribútumokat, amelyeket úgy szeretne, hogy az értesítési szöveg megfeleljen az igényeinek.

7

Válassza a Kész lehetőséget, ha befejezte a formátum megváltoztatását, majd a Mentés lehetőséget, ha befejezte a munkafolyamat konfigurálását.

Mind a honlapon, mindWebex alkalmazásértesítés a munkafolyamat sikeres létrehozásáról, azonban egyes alkalmazások, mint például a Dropbox, késést tapasztalhatnak az értesítések küldésében.

Íme néhány, a Cisco által létrehozott alkalmazás listája, és áttekintheted a Webex App Hub összes alkalmazását. A munkafolyamat beállításához szükséged lesz erre az e-mail azonosítóra. Például a Dropbox e-mail azonosítója Dropbox.bot@webex.bot.

Robotok

Bot e-mail azonosító

Ááá!

Aha.bot@webex.bot

Asana

Asana.bot@webex.bot

Basecamp

Basecamp.bot@webex.bot

Babszár

Beanstalk.bot@webex.bot

Bitbucket

  • Bitbucket Cloud

  • Bitbucket kiszolgáló

  • BitbucketCloud.bot@webex.bot

  • BitbucketServer.bot@webex.bot

Bónuszonként

Bonusly.bot@webex.bot

Doboz

Box.bot@webex.bot

Kódrendszer

Codeship.bot@webex.bot

DocuSign

DocuSign.bot@webex.bot

Dropbox

Dropbox.bot@webex.bot

Eventbrite

Eventbrite.bot@webex.bot

Excel Online

ExcelOnline.bot@webex.bot

GitHub

  • GitHub felhő

  • GitHub Enterprise

  • GitHubCloud.bot@webex.bot

  • GitHubEnterprise.bot@webex.bot

GitLab

GitLab.bot@webex.bot

Google

  • Naptár

  • Hajtás

  • Feladatok

  • GoogleCalendar.bot@webex.bot

  • GoogleDrive.bot@webex.bot

  • GoogleTasks.bot@webex.bot

Heroku

Heroku.bot@webex.bot

Hubspot

HubSpotEFT@webex.bot

Jenkins

Jenkins.bot@webex.bot

Jira

  • Jira Cloud

  • Jira kiszolgáló

  • JiraCloud.bot@webex.bot

  • JiraServer.bot@webex.bot

Mailchimp

Mailchimp.bot@webex.bot

Marketo

Marketo.bot@webex.bot

Új relikvia

NewRelic.bot@webex.bot

Felmérés

Notion.bot@webex.bot

OneDrive

OneDrive.bot@webex.bot

OneDrive Vállalati verzió

OneDriveforBusiness.bot@webex.bot

OneNote

OneNote.bot@webex.bot

Outlook figyelmeztetések a Microsoft Office 365-höz

OutlookAlerts.bot@webex.bot

SzemélyhívóDuty

PagerDuty.bot@webex.bot

Pipedrive

Pipedrive.bot@webex.bot

Pivotal Tracker

PivotalTracker.bot@webex.bot

RSS

RSS.bot@webex.bot

Értékesítői riasztások

SalesforceAlerts.bot@webex.bot

ServiceNow

ServiceNow.bot@webex.bot

SharePoint Online

SharePointOnline.bot@webex.bot

Okostábla

Smartsheet.bot@webex.bot

Stripe

Stripe.bot@webex.bot

SurveyMonkey

SurveyMonkey.bot@webex.bot

Todoist

Todoist.bot@webex.bot

Trello

Trello.bot@webex.bot

Twitter

Twitter.bot@webex.bot

UserVoice

UserVoice.bot@webex.bot

Azure DevOps

  • Azure DevOps szolgáltatások

  • Azure DevOps kiszolgáló

  • AzureDevOpsServices.bot@webex.bot

  • AzureDevOpsServer.bot@webex.bot

Vízhűtő

Watercooler.bot@webex.bot

xMatters

xMatters.bot@webex.bot

Zendesk

Zendesk.bot@webex.bot

Zoho CRM

ZohoCRM.bot@webex.bot

Zoho Mail

ZohoMail.bot@webex.bot