Botlar ve diğer uygulamalar, uygulamanın işlevini genişleterek üretkenliğinizi Webex sağlar. Webex App Hub , Cisco ve üçüncü taraf geliştiriciler tarafından geliştirilmiş, Uygulama ve Uygulama uygulamalarını kullanan herkesin Webex bir uygulama Webex Meetings.

Cisco tarafından geliştirilmiş botların birçoğu belirli bir modeli takip eder: bu botlar, üçüncü taraf site uygulamasında bir sorun olduğunu Webex Uygulama alanda size özelleştirilmiş bildirimler gönderir. Örneğin, bot bir Box klasörüne bir dosya yükleniyor veya bir satır Smartsheet'e eklenmiştir size bilgi vermek için bir mesaj gönderer.

Bazı botlar ek işlevler sağlar. Örneğin Jira ve Trello ile botun üçüncü taraf sitede sizin için işlemleri tamamlaması için Webex Uygulama alanı komutlarını kullanabilirsiniz.

Bu iş akışlarını ayarlarken sorun mu kuruyorsunuz? Bir botla ilgili herhangi bir sorunda takılı kaldınız veya çalıştırmanız gerekirse yardım için uygulama geliştirici desteği ile iletişime geçin.

Bir iş akışı oluşturma işlemini göstermek için bu görev için Örnek olarak Dropbox'ı kullanıyoruz, aşağıda listelenen uygulamalar da bu işlemi kullanır. Diğer uygulamalar için Webex App Hub hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

1

Webex'a gidin ve o bot için bot e-posta kimliğini kullanarak bot ile bir alan oluşturun.

2

Alanda yönet'e girin ve gönderin. Sadece botdan daha fazlasının olduğu bir alandaysanız bot'@mention seçin ve ardından yönet'e girin ve gönderin.

Bot, iş akışlarınızı yönetyyebilirsiniz web sitesi için bir bağlantıyla yanıt verir, bu nedenle devam edin ve bağlantıyı seçin.
3

Yeni Dosya Yüklenen iş akışını eklemek için İş Akışı Seçin öğesini seçin.

4

Bu, uygulama için ilk iş akışınızsa üçüncü taraf uygulamayı yetkilendirmeniz gerekir. Ekle ' > 'ni seçin ve yetkilendirmeyi tamamlamak için üçüncü taraf uygulamada oturum açma.

Uygulamada zaten oturum aldıysanız üçüncü taraf uygulamada oturum açmanız istenebilir.

5

Yeni Dosya Yükleme iş akışını açın. Bu işlem, uygulamadan uygulamaya değişebilir, ancak her durumda iş akışınıza isim ve ardından kullanmak istediğiniz yetkiyi (hesap) seçebilir ve ardından bildirim metninin biçimini seçebilirsiniz. Diğer alanlar bota özeldir.

6

(İsteğe bağlı) Bildirimlerinizin biçimini özelleştirmek için Varsayılan bildirim al mesajını devre dışı bırakın. Bildirim metninin ihtiyaçlarınızı karşılaması için tercih istediğiniz öznitelikleri seçebilirsiniz.

7

Biçimi değiştirmeyi bitirdikten sonra Bitti'yi seçin ve iş akışınızı yapılandırmayı tamamla'ya tıklayın.

Hem web sitesi hem Webex Uygulaması iş akışınızı başarılı bir şekilde oluşturma konusunda size bilgi verilmektedir, ancak Dropbox gibi bazı uygulamalar size bildirim gönderirken gecikme yaşan edebilir.

Cisco tarafından oluşturulan bazı uygulamaların listesini burada ve App Hub'daki tüm uygulamaları Webex ekleyebilirsiniz. İş akışını ayarlamak için bu e-posta kimliğine ihtiyacınız olacak. Örneğin, Dropbox için e-posta kimliği Dropbox.bot@webex.bot'tır.

Botlar

Bot e-posta kimliği

Aha!

Aha.bot@webex.bot

Asana

Asana.bot@webex.bot

Basecamp

Basecamp.bot@webex.bot

Bitbucket

  • Bitbucket Bulutu

  • Bitbucket Sunucusu

  • BitbucketCloud.bot@webex.bot

  • BitbucketServer.bot@webex.bot

Bu şekilde

Bonusly.bot@webex.bot

Box

Box.bot@webex.bot

Koda'ya

Codeship.bot@webex.bot

DocuSign

DocuSign.bot@webex.bot

Dropbox

Dropbox.bot@webex.bot

Etkinlik Etkinliği

Eventbrite.bot@webex.bot

Excel Online

ExcelOnline.bot@webex.bot

Github

  • GitHub Bulutu

  • GitHub Kuruluş

  • GitHubCloud.bot@webex.bot

  • GitHubEnterprise.bot@webex.bot

GitLab

GitLab.bot@webex.bot

Google

  • Takvim

  • Sürücü

  • Görevler

  • GoogleCalendar.bot@webex.bot

  • GoogleDrive.bot@webex.bot

  • GoogleTasks.bot@webex.bot

Heroku

Heroku.bot@webex.bot

Hub'lar

HubSpotEFT@webex.bot

Jenkins

Jenkins.bot@webex.bot

Jira

  • Jira Bulutu

  • Jira Sunucusu

  • JiraCloud.bot@webex.bot

  • JiraServer.bot@webex.bot

Mailchimp

Mailchimp.bot@webex.bot

Marketo

Marketo.bot@webex.bot

Yeni Relic

NewRelic.bot@webex.bot

Kavramı

Notion.bot@webex.bot

OneDrive

OneDrive.bot@webex.bot

OneDrive İş

OneDriveforBusiness.bot@webex.bot

Onenote

OneNote.bot@webex.bot

Microsoft Office 365 için Outlook Uyarıları

OutlookAlerts.bot@webex.bot

PagerDuty

PagerDuty.bot@webex.bot

Sürücü

Pipedrive.bot@webex.bot

Her şey bire bir devam ediyor

PivotalTracker.bot@webex.bot

RSS

RSS.bot@webex.bot

Salesforce Uyarıları

SalesforceAlerts.bot@webex.bot

ServiceNow

ServiceNow.bot@webex.bot

SharePoint Online

SharePointOnline.bot@webex.bot

Akıllı sayfa

Smartsheet.bot@webex.bot

Şerit

Stripe.bot@webex.bot

Anket Anahtarı

SurveyMonkey.bot@webex.bot

Budak

Todoist.bot@webex.bot

Trello

Trello.bot@webex.bot

Twitter

Twitter.bot@webex.bot

Kullanıcı Hesabı

UserVoice.bot@webex.bot

Azure DevOps

  • Azure DevOps Hizmetleri

  • Azure DevOps Sunucusu

  • AzureDevOpsServices.bot@webex.bot

  • AzureDevOpsServer.bot@webex.bot

SuCooler

Watercooler.bot@webex.bot

xKterler

xMatters.bot@webex.bot

Zendesk

Zendesk.bot@webex.bot

Burho CRM

ZohoCRM.bot@webex.bot

Budak E-postası

ZohoMail.bot@webex.bot