Botovi i druge aplikacije omogućuju vam povećanje produktivnosti proširenjem funkcionalnostiAplikacija Webex. Webex App Hub sadrži katalog aplikacija koje su razvili Cisco i razvojni programeri trećih strana koji su dostupni svima koji koristeAplikacija Webexsusreti i Webex.

Mnogi roboti koje je razvio Cisco slijede određeni obrazac: ovi botovi vam šalju prilagođene obavijesti u odgovarajućemAplikacija Webexprostor da vas obavijestimo o nečemu što se događa u aplikaciji treće strane. Na primjer, bot postavlja poruku kako bi vas obavijestio kada je datoteka prenesena u mapu s kutijama ili kada je redak dodan u Smartsheet.

Neki botovi omogućuju pružanje dodatne funkcionalnosti. Na primjer, s Jira i Trello, možete koristiti naredbe uAplikacija Webexprostor za dovršavanje radnji robota na web-lokaciji treće strane.

Imate problema s postavljanjem ovih radnih procesa? Ako zaglavite ili naiđete na bilo kakve probleme s botom, obratite se razvojnoj podršci aplikacije za pomoć.

Koristimo Dropbox kao primjer u ovom zadatku kako bismo prikazali postupak izrade tijeka rada, a aplikacije navedene u nastavku koriste se istim postupkom. Za druge aplikacije možeš pronaći više informacija na Webex App Hub-u.

1

Idite naAplikacija Webexi stvoriti prostor s bot koristeći bot e-mail ID za taj bot.

2

Unos manage u prostoru i pošaljite. Ako ste u prostoru s više od samo bot, @spomenuti i odabrati bot, zatim unesite manage i poslati.

Bot odgovara poveznicom na web stranicu na kojoj možete upravljati svojim tijekovima rada, stoga slobodno odaberite poveznicu.
3

Odaberite Select a Workflow (Odaberi tijek rada) kako biste dodali novi tijek rada prenesen u datoteku.

4

Ako je ovo vaš prvi radni proces za aplikaciju, morate autorizirati aplikaciju treće strane. Odaberite Sljedeće > Dodaj, a zatim se prijavite u aplikaciju treće strane kako biste dovršili autorizaciju.

Ako ste se već prijavili u aplikaciju, možda od vas neće biti zatraženo da se prijavite u aplikaciju treće strane.

5

Pokrenite tijek rada novog prijenosa datoteke. Taj se postupak može razlikovati od aplikacije do aplikacije, ali u svim slučajevima možete imenovati tijek rada, odabrati autorizaciju (račun) koju želite upotrebljavati, a zatim odabrati format teksta obavijesti. Ostala polja su specifična za botove.

6

(Nije obavezno) Onemogućite zadanu poruku primanja obavijesti kako biste prilagodili format svojih obavijesti. Možete odabrati atribute koje preferirate kako bi tekst obavijesti zadovoljio vaše potrebe.

7

Odaberite Gotovo kad završite s promjenom formata, a zatim Spremi kad završite s konfiguriranjem tijeka rada.

I web stranica iAplikacija Webexobavijestiti vas o uspješnom stvaranju vašeg radnog procesa, no neke aplikacije, kao što je Dropbox, mogu imati problema s kašnjenjem u slanju obavijesti.

Ovo je popis nekih aplikacija koje je kreirao Cisco, a sve aplikacije možete pregledati na web-mjestu Webex App Hub. Za postavljanje tijeka rada trebat će vam ovaj ID e-pošte. Na primjer, ID e-pošte za Dropbox je Dropbox.bot@webex.bot.

Botovi

Bot ID e-pošte

Aha!

Aha.bot@webex.bot

Asana

Asana.bot@webex.bot

Bazni kamp

Basecamp.bot@webex.bot

Stabljika graha

Beanstalk.bot@webex.bot

Bitbucket

  • Bitbucket Cloud

  • Bitbucket Server

  • BitbucketCloud.bot@webex.bot

  • BitbucketServer.bot@webex.bot

Bonusno

Bonusly.bot@webex.bot

Okvir

Box.bot@webex.bot

Kodiranje

Codeship.bot@webex.bot

DocuSign

DocuSign.bot@webex.bot

Dropbox

Dropbox.bot@webex.bot

Eventbrite

Eventbrite.bot@webex.bot

Excel Online

ExcelOnline.bot@webex.bot

GitHub

  • GitHub oblak

  • GitHub Enterprise

  • GitHubCloud.bot@webex.bot

  • GitHubEnterprise.bot@webex.bot

GitLab

GitLab.bot@webex.bot

Google

  • Kalendar

  • Pogon

  • Zadaci

  • GoogleCalendar.bot@webex.bot

  • GoogleDrive.bot@webex.bot

  • GoogleTasks.bot@webex.bot

Heroku

Heroku.bot@webex.bot

Hubspot

HubSpotEFT@webex.bot

Jenkins

Jenkins.bot@webex.bot

Jira

  • Jira Cloud

  • Jira poslužitelj

  • JiraCloud.bot@webex.bot

  • JiraServer.bot@webex.bot

Mailchimp

Mailchimp.bot@webex.bot

Marketo

Marketo.bot@webex.bot

Nova relikvija

NewRelic.bot@webex.bot

Pojam

Pojam.bot@webex.bot

OneDrive

OneDrive.bot@webex.bot

OneDrive za tvrtke

OneDriveforBusiness.bot@webex.bot

OneNote

OneNote.bot@webex.bot

Upozorenja za Outlook za Microsoft Office 365

OutlookAlerts.bot@webex.bot

PagerDuty

PagerDuty.bot@webex.bot

Pipedrive

Pipedrive.bot@webex.bot

Ključni tragač

PivotalTracker.bot@webex.bot

RSS

RSS.bot@webex.bot

Upozorenja za Salesforce

SalesforceAlerts.bot@webex.bot

ServiceNow

ServiceNow.bot@webex.bot

SharePoint Online

SharePointOnline.bot@webex.bot

Smartsheet

Smartsheet.bot@webex.bot

Stripe

Stripe.bot@webex.bot

SurveyMonkey

SurveyMonkey.bot@webex.bot

Todoist

Todoist.bot@webex.bot

Trello

Trello.bot@webex.bot

Twitter

Twitter.bot@webex.bot

UserVoice

UserVoice.bot@webex.bot

Azure DevOps

  • Azure DevOps usluge

  • Azure DevOps poslužitelj

  • AzureDevOpsServices.bot@webex.bot

  • AzureDevOpsServer.bot@webex.bot

Vodeni hladnjak

Watercooler.bot@webex.bot

xMatters

xMatters.bot@webex.bot

Zendesk

Zendesk.bot@webex.bot

Zoho CRM

ZohoCRM.bot@webex.bot

Zoho Mail

ZohoMail.bot@webex.bot