Boty i inne aplikacje pozwalają zwiększyć produktywność poprzez rozszerzenie funkcjonalności Aplikacji Webex. Webex App Hub zawiera katalog aplikacji opracowanych przez Cisco i programistów zewnętrznych, które są dostępne dla każdego, kto korzysta z Webex App i Webex Meetings.

Wiele botów opracowanych przez Cisco podąża za pewnym wzorcem: te boty wysyłają niestandardowe powiadomienia w odpowiedniej przestrzeni aplikacji Webex, aby poinformować Cię o tym, co dzieje się w aplikacji witryny innej firmy. Na przykład bot publikuje wiadomość informującą o przekazaniu pliku do folderu Box lub dodaniu wiersza do arkusza inteligentnego.

Niektóre boty pozwalają na zapewnienie dodatkowych funkcji. Na przykład za pomocą Jira i Trello możesz użyć poleceń w przestrzeni aplikacji Webex, aby bot wykonał dla Ciebie akcje w witrynie innej firmy.

Masz problemy ze skonfigurowaniem tych przepływów pracy? Jeśli utkniesz lub napotkasz jakiekolwiek problemy z botem, skontaktuj się z pomocą techniczną dla deweloperów aplikacji, aby uzyskać pomoc.

Używamy Dropbox jako przykładu w tym zadaniu, aby zilustrować proces tworzenia przepływu pracy, aplikacje wymienione poniżej używają tego samego procesu. W przypadku innych aplikacji więcej informacji można znaleźć w Webex App Hub.

1

Przejdź do aplikacji Webex i utwórz przestrzeń z botem, używając identyfikatora e-mail bota dla tego bota.

2

Wpisz zarządzaj w przestrzeni i wyślij. Jeśli znajdujesz się w przestrzeni zawierającej więcej niż tylko bota, @mention i wybierz bota, a następnie wprowadź zarządzaj i wyślij.

Bot odpowiada linkiem do strony internetowej, na której możesz zarządzać przepływami pracy, więc śmiało wybierz link.
3

Wybierz pozycję Wybierz przepływ pracy , aby dodać przepływ pracy Przesyłanie nowego pliku.

4

Jeśli jest to Twój pierwszy przepływ pracy dla aplikacji, musisz autoryzować aplikację innej firmy. Wybierz pozycję Następny > Dodaj, a następnie zaloguj się do aplikacji innej firmy, aby ukończyć autoryzację.

Jeśli jesteś już zalogowany(a) do aplikacji, może nie zostać wyświetlony monit o zalogowanie się do aplikacji innej firmy.

5

Uruchom przepływ pracy Przesyłanie nowego pliku. Ten proces może się różnić w zależności od aplikacji, ale we wszystkich przypadkach można nazwać przepływ pracy, wybrać autoryzację (konto), której chcesz użyć, a następnie wybrać format tekstu powiadomienia. Inne pola są specyficzne dla bota.

6

(Opcjonalnie) Wyłącz domyślną wiadomość o powiadomieniu Odbierz, aby dostosować format powiadomień. Możesz wybrać preferowane atrybuty, aby tekst powiadomienia odpowiadał Twoim potrzebom.

7

Wybierz pozycję Gotowe po zakończeniu zmiany formatu, a następnie pozycję Zapisz po zakończeniu konfigurowania przepływu pracy.

Zarówno strona internetowa, jak i aplikacja Webex powiadamiają Cię o pomyślnym utworzeniu przepływu pracy, jednak niektóre aplikacje, takie jak Dropbox, mogą napotkać opóźnienie w wysyłaniu powiadomień.

Oto lista niektórych aplikacji utworzonych przez Cisco i możesz przejrzeć wszystkie aplikacje w Webex App Hub. Ten identyfikator e-mail będzie potrzebny do skonfigurowania przepływu pracy. Na przykład identyfikator e-mail Dropbox to Dropbox.bot@webex.bot.

Boty

Identyfikator e-mail bota

Aha!

Aha.bot@webex.bot

Asana

Asana.bot@webex.bot

Basecamp

Basecamp.bot@webex.bot

Bitbucket

  • Bitbucket Cloud

  • Serwer Bitbucket

  • BitbucketCloud.bot@webex.bot

  • BitbucketServer.bot@webex.bot

Bonusowo

Bonusly.bot@webex.bot

Pole

Box.bot@webex.bot

Kodowanie

Codeship.bot@webex.bot

DocuSign

DocuSign.bot@webex.bot

Dropbox

Dropbox.bot@webex.bot

Eventbrite

Eventbrite.bot@webex.bot

Excel Online

ExcelOnline.bot@webex.bot

GitHub

  • Chmura GitHub

  • GitHub Enterprise

  • GitHubCloud.bot@webex.bot

  • GitHubEnterprise.bot@webex.bot

GitLab

GitLab.bot@webex.bot

Google

  • Kalendarz

  • Stacja dysków

  • Zadania

  • GoogleCalendar.bot@webex.bot

  • GoogleDrive.bot@webex.bot

  • GoogleTasks.bot@webex.bot

Heroku •

Heroku.bot@webex.bot

Hubspot

HubSpotEFT@webex.bot

Jenkins

Jenkins.bot@webex.bot

Jira

  • Chmura Jira

  • Serwer Jira

  • JiraCloud.bot@webex.bot

  • JiraServer.bot@webex.bot

Mailchimp

Mailchimp.bot@webex.bot

Marketo •

Marketo.bot@webex.bot

Nowa Relikwia

NewRelic.bot@webex.bot

Pojęcie

Notion.bot@webex.bot

OneDrive

OneDrive.bot@webex.bot

OneDrive dla Firm

OneDriveforBusiness.bot@webex.bot

Program OneNote

OneNote.bot@webex.bot

Alerty programu Outlook dla usługi Microsoft Office 365

OutlookAlerts.bot@webex.bot

PagerDuty

PagerDuty.bot@webex.bot

Pipedrive

Pipedrive.bot@webex.bot

Pivotal Tracker

PivotalTracker.bot@webex.bot

RSS

RSS.bot@webex.bot

Alerty Salesforce

SalesforceAlerts.bot@webex.bot

ServiceNow

ServiceNow.bot@webex.bot

SharePoint Online

SharePointOnline.bot@webex.bot

Arkusz Smartsheet

Smartsheet.bot@webex.bot

Pasek

Stripe.bot@webex.bot

SurveyMonkey

SurveyMonkey.bot@webex.bot

Todoist

Todoist.bot@webex.bot

Trello •

Trello.bot@webex.bot

Twitter

Twitter.bot@webex.bot

UserVoice

UserVoice.bot@webex.bot

Azure DevOps

  • Usługi Azure DevOps

  • Serwer Usługi Azure DevOps

  • AzureDevOpsServices.bot@webex.bot

  • AzureDevOpsServer.bot@webex.bot

Chłodnica wodna

Watercooler.bot@webex.bot

xMatters

xMatters.bot@webex.bot

Zendesk

Zendesk.bot@webex.bot

Zoho CRM

ZohoCRM.bot@webex.bot

Poczta Zoho

ZohoMail.bot@webex.bot