Boty i inne aplikacje pozwalają zwiększyć produktywność poprzez rozszerzenie funkcjonalnościAplikacja Webex. Webex App Hub zawiera katalog aplikacji opracowanych przez firmę Cisco i programistów innych firm, dostępnych dla każdego użytkownikaAplikacja Webexi spotkania Webex.

Wiele botów opracowanych przez Cisco działa według pewnego schematu: te boty wysyłają spersonalizowane powiadomienia w odpowiednimAplikacja Webexmiejsce, aby poinformować Cię o czymś, co dzieje się w aplikacji witryny innej firmy. Na przykład bot publikuje wiadomość informującą o przesłaniu pliku do folderu Box lub o dodaniu wiersza do arkusza Smartsheet.

Niektóre boty pozwalają zapewnić dodatkową funkcjonalność. Na przykład w Jira i Trello możesz używać poleceń wAplikacja Webexmiejsce, aby bot wykonywał dla Ciebie działania w witrynie innej firmy.

Masz problemy z konfiguracją tych przepływów pracy? Jeśli utkniesz lub napotkasz problemy z botem, skontaktuj się z zespołem pomocy dla programistów aplikacji, aby uzyskać pomoc.

W tym zadaniu używamy Dropbox jako przykładu, aby zilustrować proces tworzenia przepływu pracy. Aplikacje wymienione poniżej korzystają z tego samego procesu. W przypadku innych aplikacji więcej informacji znajdziesz w Webex App Hub.

1

Przejdź doAplikacja Webexi utwórz przestrzeń z botem, używając jego identyfikatora e-mail.

2

Wprowadź manage w kosmos i wyślij. Jeśli jesteś w obszarze, w którym jest więcej niż tylko bot, @wzmianka i wybierz bota, a następnie wpisz manage i wyślij.

Bot odpowiada linkiem do strony internetowej, na której możesz zarządzać przepływami pracy, więc śmiało wybierz link.
3

Wybierz opcję Wybierz przepływ pracy, aby dodać przepływ pracy Przesłano nowy plik.

4

Jeśli jest to Twój pierwszy przepływ pracy dla aplikacji, musisz autoryzować aplikację innej firmy. Wybierz Dalej > Dodaj, a następnie zaloguj się do aplikacji innej firmy, aby zakończyć autoryzację.

Jeśli jesteś już zalogowany w aplikacji, może nie zostać wyświetlony monit o zalogowanie się do aplikacji innej firmy.

5

Rozpocznij przepływ pracy Przesłano nowy plik. Ten proces może się różnić w zależności od aplikacji, ale we wszystkich przypadkach możesz nazwać przepływ pracy, wybrać autoryzację (konto), której chcesz użyć, a następnie wybrać format tekstu powiadomienia. Inne pola są specyficzne dla bota.

6

(Opcjonalnie) Wyłącz opcję Otrzymuj domyślne powiadomienie, aby dostosować format powiadomień. Możesz wybrać preferowane atrybuty, aby tekst powiadomienia odpowiadał Twoim potrzebom.

7

Po zakończeniu zmiany formatu wybierz opcję Gotowe, a po zakończeniu konfigurowania przepływu pracy wybierz opcję Zapisz.

Zarówno strona internetowa, jak iAplikacja Webexpowiadomi Cię o pomyślnym utworzeniu przepływu pracy, jednak niektóre aplikacje, takie jak Dropbox, mogą otrzymywać powiadomienia z opóźnieniem.

Oto lista niektórych aplikacji stworzonych przez Cisco. Wszystkie aplikacje możesz przejrzeć w Webex App Hub. Ten identyfikator e-mail będzie potrzebny do skonfigurowania przepływu pracy. Na przykład identyfikator e-mail dla Dropbox to Dropbox.bot@webex.bot.

Boty

Identyfikator e-mail bota

Aha!

Aha.bot@webex.bot

Asany

Asana.bot@webex.bot

Obóz bazowy

Basecamp.bot@webex.bot

Łodyga fasoli

Beanstalk.bot@webex.bot

Bitbucket

  • Chmura Bitbucket

  • Serwer Bitbucket

  • BitbucketCloud.bot@webex.bot

  • BitbucketServer.bot@webex.bot

Premia

Bonusly.bot@webex.bot

Pole

Box.bot@webex.bot

Kodowanie

Codeship.bot@webex.bot

DocuSign

DocuSign.bot@webex.bot

Dropbox

Dropbox.bot@webex.bot

Eventbrite

Eventbrite.bot@webex.bot

Excel online

ExcelOnline.bot@webex.bot

GitHub

  • Chmura GitHub

  • GitHub Enterprise

  • GitHubCloud.bot@webex.bot

  • GitHubEnterprise.bot@webex.bot

GitLab

GitLab.bot@webex.bot

Google

  • Kalendarz

  • Prowadzić

  • Zadania

  • GoogleCalendar.bot@webex.bot

  • GoogleDrive.bot@webex.bot

  • GoogleTasks.bot@webex.bot

Heroku

Heroku.bot@webex.bot

Punkt centralny

HubSpotEFT@webex.bot

Jenkins

Jenkins.bot@webex.bot

Jira

  • Chmura Jira

  • Serwer Jira

  • JiraCloud.bot@webex.bot

  • JiraServer.bot@webex.bot

Mailchimp

Mailchimp.bot@webex.bot

Marketo

Marketo.bot@webex.bot

Nowa relikwia

NewRelic.bot@webex.bot

Pojęcie

Notion.bot@webex.bot

OneDrive

OneDrive.bot@webex.bot

OneDrive dla Firm

OneDriveforBusiness.bot@webex.bot

Jedna uwaga

OneNote.bot@webex.bot

Alerty Outlooka dla Microsoft Office 365

OutlookAlerts.bot@webex.bot

PagerDuty

PagerDuty.bot@webex.bot

Pipedrive

Pipedrive.bot@webex.bot

Pivotal Tracker

PivotalTracker.bot@webex.bot

RSS

RSS.bot@webex.bot

Alerty Salesforce

SalesforceAlerts.bot@webex.bot

Obsługa, natychmiast

ServiceNow.bot@webex.bot

SharePoint Online

SharePointOnline.bot@webex.bot

Smartsheet

Smartsheet.bot@webex.bot

Naszywka

Stripe.bot@webex.bot

AnkietaMałpa

SurveyMonkey.bot@webex.bot

Todoist

Todoist.bot@webex.bot

Trello

Trello.bot@webex.bot

Twitter

Twitter.bot@webex.bot

Głos użytkownika

UserVoice.bot@webex.bot

Azure DevOps

  • Usługi Azure DevOps

  • Serwer Azure DevOps

  • AzureDevOpsServices.bot@webex.bot

  • AzureDevOpsServer.bot@webex.bot

Chłodnica wody

Watercooler.bot@webex.bot

xSprawy

xMatters.bot@webex.bot

Zendesk

Zendesk.bot@webex.bot

Zoho CRM

ZohoCRM.bot@webex.bot

Poczta Zoho

ZohoMail.bot@webex.bot