בוטים ויישומים אחרים מאפשרים לך להגדיל את התפוקה שלך על ידי הרחבת הפונקציונליות של אפליקציית Webex.מרכז האפליקציות של Webex מכיל קטלוג של אפליקציות שפותחו על ידי Cisco ומפתחי צד שלישי וזמינים לכל מי שמשתמש ב - Webex App and Webex Meetings.

רבים מהבוטים שפיתחה סיסקו עוקבים אחר דפוס מסוים:הבוטים האלה שולחים לך הודעות מותאמות אישית במרחב של אפליקציית Webex המתאימה כדי לספר לך על משהו שקורה ביישום של צד שלישי.לדוגמה, הבוט מפרסם הודעה כדי ליידע אותך מתי קובץ מועלה לתיקיית Box או מתי שורה מתווספת לגיליון חכם.

בוטים מסוימים מאפשרים לספק פונקציונליות נוספת.לדוגמה, עם Jira ו - Trello, תוכל להשתמש בפקודות במרחב האפליקציה של Webex כדי לקבל את הפעולות המלאות של BOT עבורך באתר של צד שלישי.

מתקשה להגדיר את זרימות העבודה האלה?אם נתקעת או נתקלת בבעיות כלשהן עם בוט, יש ליצור קשר עם התמיכה של מפתחי האפליקציה לקבלת עזרה.

אנו משתמשים ב - Dropbox כדוגמה במשימה זו כדי להדגים את תהליך יצירת תהליך העבודה, האפליקציות המפורטות בהמשך משתמשות באותו תהליך.עבור יישומים אחרים, תוכל למצוא מידע נוסף ב - Webex App Hub.

1

עבור אל אפליקציית Webex וצור רווח עם הבוט באמצעות מזהה האימייל של הבוט עבור אותו בוט.

2

הזן manage במרחב ולשלוח.אם אתה נמצא בנכס עם יותר מאשר רק הרובוט, @mention ובחר את הרובוט, ולאחר מכן הזן manage ולשלוח.

הבוט מגיב עם קישור לאתר שבו תוכל לנהל את זרימות העבודה שלך, אז קדימה ובחר בקישור.
3

בחר בחר זרימת עבודה כדי להוסיף את זרימת העבודה החדשה שהועלה הקובץ.

4

אם זהו תהליך העבודה הראשון שלך עבור האפליקציה, עליך לאשר את היישום של צד שלישי.בחר באפשרות הבא > הוסף ולאחר מכן היכנס ליישום של צד שלישי כדי להשלים את ההרשאה.

אם כבר נכנסת לאפליקציה, ייתכן שלא תתבקש להיכנס לאפליקציה של צד שלישי.

5

התחל את תהליך העבודה החדש שהועלה.תהליך זה עשוי להשתנות מאפליקציה לאפליקציה, אך בכל המקרים, באפשרותך לבחור את זרימת העבודה שלך, לבחור את ההרשאה (חשבון) שבה ברצונך להשתמש ולאחר מכן לבחור את הפורמט של טקסט ההתראה.תחומים אחרים הם ספציפיים לבוט.

6

(אופציונלי) השבת את הודעת ברירת המחדל 'קבל התראה' כדי להתאים אישית את פורמט ההודעות שלך.באפשרותך לבחור את התכונות שאתה מעדיף כדי שטקסט ההתראה יענה על הצרכים שלך.

7

יש לבחור באפשרות 'סיום' בסיום שינוי הפורמט ולאחר מכן לשמור בסיום הגדרת זרימת העבודה.

גם אתר האינטרנט וגם אפליקציית Webex מודיעים לך על היצירה המוצלחת של זרימת העבודה שלך, עם זאת יישומים מסוימים, כגון Dropbox, עשויים להיתקל בעיכוב בשליחת הודעות אליך.

הנה רשימה של חלק מהאפליקציות שנוצרו על ידי סיסקו, ואפשר לעיין בכל האפליקציות ב - Webex App Hub.כדי להגדיר תהליך עבודה צריך את מזהה האימייל הזה.לדוגמה, מזהה הדוא"ל של Dropbox הוא Dropbox.bot@webex.bot.

בוטים

מזהה כתובת אימייל של Bot

אהא!

Aha.bot@webex.bot

אסנה

Asana.bot@webex.bot

Basecamp

Basecamp.bot@webex.bot

גבעול שעועית

Beanstalk.bot@webex.bot

Bitbucket

  • ענן ביטבאקט

  • שרת Bitbucket

  • BitbucketCloud.bot@webex.bot

  • BitbucketServer.bot@webex.bot

בונוס

Bonusly.bot@webex.bot

תיבה

Box.bot@webex.bot

קודשיפ

Codeship.bot@webex.bot

DocuSign

DocuSign.bot@webex.bot

Dropbox

Dropbox.bot@webex.bot

Eventbrite

Eventbrite.bot@webex.bot

Excel Online

ExcelOnline.bot@webex.bot

GitHub

  • ענן GitHub

  • GitHub Enterprise

  • GitHubCloud.bot@webex.bot

  • GitHubEnterprise.bot@webex.bot

GitLab

GitLab.bot@webex.bot

Google

  • לוח שנה

  • דרייב

  • משימות

  • GoogleCalendar.bot@webex.bot

  • GoogleDrive.bot@webex.bot

  • GoogleTasks.bot@webex.bot

הירוקו

Heroku.bot@webex.bot

Hubspot

HubSpotEFT@webex.bot

ג'נקינס

Jenkins.bot@webex.bot

ז'ירא

  • ג'ירה קלאוד

  • ג'ירה שרת

  • JiraCloud.bot@webex.bot

  • JiraServer.bot@webex.bot

מיילצ'ימפ

Mailchimp.bot@webex.bot

מרקאטו

Marketo.bot@webex.bot

שריד חדש

NewRelic.bot@webex.bot

נוטיון

Notion.bot@webex.bot

OneDrive

OneDrive.bot@webex.bot

OneDrive for Business

OneDriveforBusiness.bot@webex.bot

OneNote

OneNote.bot@webex.bot

התראות Outlook עבור Microsoft Office 365

OutlookAlerts.bot@webex.bot

PagerDuty

PagerDuty.bot@webex.bot

Pipedrive

Pipedrive.bot@webex.bot

גשש מרכזי

PivotalTracker.bot@webex.bot

RSS

RSS.bot@webex.bot

התראות Salesforce

SalesforceAlerts.bot@webex.bot

ServiceNow

ServiceNow.bot@webex.bot

SharePoint Online

SharePointOnline.bot@webex.bot

גיליון חכם

Smartsheet.bot@webex.bot

Stripe

Stripe.bot@webex.bot

SurveyMonkey

SurveyMonkey.bot@webex.bot

טודואיסט

Todoist.bot@webex.bot

Trello

Trello.bot@webex.bot

טוויטר

Twitter.bot@webex.bot

UserVoice

UserVoice.bot@webex.bot

Azure DevOps

  • שירותי DevOps של Azure

  • שרת DevOps של Azure

  • AzureDevOpsServices.bot@webex.bot

  • AzureDevOpsServer.bot@webex.bot

מצנן מים

Watercooler.bot@webex.bot

xMatters

xMatters.bot@webex.bot

זנדסק

Zendesk.bot@webex.bot

Zoho CRM

ZohoCRM.bot@webex.bot

זוהו מייל

ZohoMail.bot@webex.bot