Partners

Als u een partner bent, gaat u hierheen voor directe toegang tot onze Helpdesk voor partners. U kunt in onze kennisdatabase zoeken naar het Help-artikel met antwoorden op uw vraag of u kunt het chatvenster gebruiken om met een ondersteuningsmedewerker te praten.

Klantbeheerders

Als klantbeheerder gaat u naar het Helpcentrum van Webex, klikt u op Contact met ons opnemen en kiest u het onderwerp en de taak waar u hulp bij nodig hebt. Hier krijgt u een lijst met Help-artikelen te zien waarvan wij denken dat ze aansluiten bij uw vraag. U kunt ook de opties rechts gebruiken om te chatten met een ondersteuningsmedewerker, te bellen met ons team voor Wereldwijde ondersteuning of een case te openen.

Als u nog steeds problemen ondervindt, neemt u contact op met uw partner. Zoek de contactgegevens van uw partner via Cisco Webex Control Hub: Ga vanuit de klantweergave in https://admin.webex.com naar Gebruikers en filter de lijst op Externe beheerders.

Gebruikers

Als u een gebruiker bent en hulp nodig hebt bij het bellen, gaat u naar https://settings.webex.com en selecteert u Webex Calling om de Calling-gebruikersportal te openen. Selecteer daar de effen, zwarte pijl naast uw naam in de rechterbovenhoek en kies Ondersteuning.

Als u de informatie die u zoekt niet kunt vinden, kunt u naar de onderkant van de pagina scrollen en Contact met ons opnemen selecteren. Kies het onderwerp en de taak waar u hulp bij nodig hebt. Hier krijgt u een lijst met Help-artikelen te zien waarvan wij denken dat ze aansluiten bij uw vraag. U kunt ook de opties rechts gebruiken om te chatten met een ondersteuningsmedewerker, te bellen met ons team voor Wereldwijde ondersteuning of een case te openen.