Parteneri

Dacă sunteți partener, accesați aici pentru acces direct la biroul nostru de asistență pentru parteneri. Puteți căuta în baza noastră de cunoștințe pentru a găsi articolul de ajutor care răspunde la întrebarea dvs. sau puteți utiliza fereastra Chat pentru a vorbi cu un reprezentant de asistență.

Administratori clienți

În calitate de administrator al clienților, accesați Contactați-ne, apoi alegeți subiectul și sarcina pentru care aveți nevoie de ajutor. De aici, vi se prezintă o listă de articole de ajutor care credem că se potrivesc nevoilor dvs. sau puteți utiliza opțiunile pentru a Conversați prin chat cu un reprezentant de asistență, sunați echipa noastră de Asistență globală, sau Deschide un caz.

Dacă încă ai probleme, contactează-ți partenerul. Găsiți informațiile lor de contact utilizând Control Hub: Din vizualizarea clienților din https://admin.webex.com, accesați Utilizatori și filtrați lista după Administratori externi.

Utilizatori

Dacă sunteți utilizator și aveți nevoie de ajutor pentru a apela, accesați Contactați-ne. De aici, vi se prezintă o listă de articole de ajutor care credem că se potrivesc nevoilor dvs. sau puteți utiliza opțiunile pentru a Conversați prin chat cu un reprezentant de asistență, sunați echipa noastră de Asistență globală, sau Deschide un caz.